Skip links
Eyüp Yüksel

Eyüp Yüksel

GENEL MÜDÜR

HAKKIMIZDA

Firmamız, 2005 yılında ilk olarak Buttim’de 50 m² bir alanda 3 kişilik tasarım ofisi, Küçük Sanayi Sitesi’nde de 250 m²’lik bir atölyede 5 kişilik üretim kadrosu ile çalışmalara başladı.

2006 yılında, tasarım ve üretim ekipleri bir arada kendimize ait olan Demirciler Sitesi’ndeki yeni yerimize geçtik.Hızla artan iş hacmimiz sebebi ile kendi atölyemizin yanı sıra 2 ayrı atölye daha kiralayarak büyümeye devam ettik.

2008 yılında yapmış olduğumuz montaj ve üretim hatları sebebiyle mevcut yerlerimizin yeterli gelmemesi üzerine OSB’de yeni yerimize geçtik.

2013 yılında, Otomotive TR-2 olarak Seri İmalat’a başlamamızla birlikte, makine/fikstüre göre farklı üretim disiplinleri gerektirdiğinden, farklı düzenlemelere olanak sağlayacak şu anki Nilüfer Organize Sanayi Bölgesindeki 1500m²’lik kapalı alana sahip yerimize geçtik.

Özellikle otomotiv kökenimizin vermiş olduğu bilgi ve beceri temelinin üzerine ve kalite anlayışından taviz vermeden ve sürekli iyileşme felsefesi ile ve 30 kişilik deneyimli ve araştırmacı kadromuzla: tasarım, üretim, montaj, otomasyon ve devreye alma faaliyetlerinde en son teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimiz için en iyisini yapmayı sürdürüyoruz.